Умови користування сервісом резервування об’єктів та обладнання.

 1. Доступ до системи резервування мають лише партнери ТОВ "Компанія “Гідрос”, з котрими підписано договір про співпрацю. В окремих випадках доступ до системи надається виключно керівництвом ТОВ "Компанія “Гідрос”.
 2. Партнери самостійно реєструються на сервісі резервування об’єктів та обладнання.
 3. Реєстрація обов’язково підтверджується відповідальним адміністратором ТОВ "Компанія “Гідрос” після перевірки коректності всіх введених даних новим користувачем.
 4. Після отримання повідомлення про підтвердження реєстрації зареєстрований користувач може користуватися сервісом резервування об’єктів та обладнання.
 5. Після входу в систему зареєстрований користувач може добавляти нові резерви, переглядати повну інформацію щодо власних резервів, переглядати обмежену інформацію резервів інших користувачів (номер та дата відкриття резерву, найменування обладнання, що резервується, робочі характеристики та потужність).
 6. Користувач – Співробітник ТОВ "Компанія “Гідрос” має право вносити нові резерви незареєстрованих партнерів, переглядати повну інформацію щодо всіх резервів.
 7. Всі поля для заповнення – є обов’язковими!
 8. В разі неповного, або некоректного заповнення резерву користувачем, такий резерв може бути прийнятий до системи, але з меншими гарантіями захисту резерву.
 9. У випадку, якщо користувач завідомо вказує неправильні робочі точки, об’єкт або інші дані, з метою резервування ідентичного обладнання та/або об’єкту, який зареєстрований раніше, то такий резерв вважається недійсним!  В разі систематичного повторювання таких дій користувачем – такий користувач може бути заблокований та позбавлений права користуватися системою з повною втратою всіх резервів.
 10. Користувач/Партнер, котрий перший зарезервував об’єкт/обладнання, має переважне право продажу даного обладнання в порівнянні з іншими партнерами ТОВ "Компанія “Гідрос”. Всі інші партнери, котрі бажають прийняти участь в продажі такого обладнання, мають прийняти умови Першозаявника – Партнера, який першим розмістив резерв.
 11. Вся розміщена інформація в системі резервування є власністю ТОВ "Компанія “Гідрос”, та є конфіденційною.
 12. Будь-яке копіювання та розповсюдження отриманої інформації заборонене! В разі виявлення фактів порушення та/або незаконного копіювання та розповсюдження такої інформації винний в цьому користувач несе відповідальність у відповідності до чинного законодавства України.
 13. ТОВ "Компанія “Гідрос” має максимально сприяти захисту резервів Першозаявників та відстоювати їхні резерви перед іншими компаніями та партнерами, що бажають прийняти участь в продажу обладнання, котре вже зарезервовано раніше Першозаявником.
 14. Приймаючи дані умови, кожен зареєстрований партнер, користувач системи резервування, поважає право Першозаявника, та зобов’язується не втручатися в перебіг подій по такому об’єкту. Спільна участь в продажі зарезервованого обладнання декількох зареєстрованих в системі Партнерів допускається лише за згодою Першозаявника.
 15. Термін резервування об’єкту складає два роки.
 16. Кожен з партнерів, приймаючи дані умови, погоджується з тим, що створюючи новий резерв, резервується конкретний об’єкт та лише з конкретно вказаним обладнанням. Назва міста НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ об’єктом! Обладнання без указання об’єкту не резервується, або резервується з меншими гарантіями захисту. Допускається продаж одного і того ж обладнання на різні об’єкти, якщо це дійсно різні об’єкти! В разі виявлення факту порушення цих умов, такий користувач може бути заблокований, та/або позбавлений права на всі свої резерви.
 17. В разі внесення змін до даних умов користування сервісом резервування об’єктів та обладнання, ТОВ "Компанія “Гідрос” має повідомити про це всіх зареєстрованих користувачів шляхом відправки електронного листа на вказану користувачем електронну адресу. Вважається, що користувач отримав, уважно прочитав та погодив такі зміни, якщо протягом п’яти робочих днів не було жодного зауваження від користувача в письмовому або електронному вигляді. В разі непогодження зі змінами в умовах користування сервісом резервування об’єктів та обладнання такий користувач може бути заблокований та недопущений до переліку резервів.